FAQ – najczęściej zadawane pytania


Czy kupno waszych usług jest legalne?


Nasza działalność jest legalnie działającą firmą, która ma na celu pomóc Ci w promocji Twoich social mediów. Usługi, które oferujemy są legalne i bezpieczne. My jesteśmy po to, by Ci pomóc w promocji, dlatego warto skorzystać z naszych usług.Czy warto kupić lajki/followers na Instagramie?


Warto kupować usługi na Instagram ponieważ promocja w social media jest w tej chwili najważniejsza. Stawiamy na jakość usług, które mają pomóc Ci w promocji Twojego Instagrama i innych platform społecznościowych.Złożyłem zamówienie na lajki/followers co dalej?


– Ustaw swój profil na publiczny ( jeżeli jest prywatny )
– Podaj link do zdjęcia lub filmu na Instagramie ( nie do profilu )
– Na czas realizacji nie zmieniaj nazwy konta ani nie zmieniaj ustawień prywatności Lajki/followersy pojawią się na Twoim profilu automatycznie.
– Już nawet po 30 minutach będziesz mógł zobaczyć efekty na swoim profilu


Czy jak składam zamówienie jest to płatność jednorazowa, czy subskrypcja miesięczna?


Płatność jest jednorazowa. Nie prowadzimy subskrypcji – nie będziemy obciążać Twoich kart kredytowych. Zakupy w naszym sklepie są w 100% legalne. Używamy sprawdzonych terminali płatniczych takich jak Tpay, Przelwy24, Bitcoin, Cinkciarz pay które są na polskim rynku bardzo długi czas i gwarantują bezpieczeństwo dla kupujących.Jak się z Wami skontaktować?


W prawym górnym rogu znajduje się zakładka kontakt. Możesz skontaktować się przez formularz lub bezpośrednio przez maila. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w w tygodniu w godzinach 9-18Jak szybko trwa realizacja zamówienia?


Nasze zamówienia realizowane są automatycznie. Wszystko zależy od tego jakie usługi zamawiasz, rozpoczęcie kampanii może zając od 1h do 24h. Niektóre kampanie marketingowe są bardziej skomplikowane i zajmują więcej czasu. Natomiast czas do pełnej realizacji to od 1 do 7 dni
Jeżeli Twoje zamówienie nie zostanie rozpoczęte w ciągu 24h koniecznie skontaktuj się z nami!
Również zachęcamy do kupna usług z błyskawiczną realizacją co gwarantuje Tobie jak najszybszą realizacje Twojego zamówienia.
Będzie on wtedy pierwsze w kolejności do realizacji.Czy można cofnąć zamówienie?


Nie, nie można cofnąć zamówienia. Wszystkie usługi po ich wykonaniu są już na stałe i nie możemy nic z tym zrobić. Dlatego zachęcamy do wcześniejszego przemyślenia zakupu. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu.Co muszę zrobić, aby otrzymać wasze usługi?


Po pierwsze wybrać rodzaj usługi , dodać poprawny link do wybranej usługi na Social media, opłacić zamówienie i tylko w spokoju czekać na szybkie wykonanie usługiCo oznacza wysoka jakość usług?


Wysoka jakość usług to przede wszystkim realne konta. Takie, które pomogą Tobie w promocji Twojej firmy, a nie spowodują zbanowanie profilu/konta/kanału, czy utratę zasięgów.
W zależności od wybranej usługi będą to najlepsze wyświetlenia z większą retencją, realne konta na Instagramie czy też lepsze lajki na Facebooku.Czy jest możliwość zwrotu pieniędzy?


Jeżeli nie uda nam się wykonać zlecenia wtedy jak najbardziej oferujemy 100% zwrotu pieniędzy.
Usługa, która została wykonana nie podlega zwrotowi.

Dlatego bardzo dbamy o to, by zadowolić naszych klientów.  
Jeżeli wina nie leży po naszej stronie – zły link, źle ustawiony profil, usunięty film, ograniczenia profilu nie można wnosić o zwrot pieniędzy ponieważ kampania została przez nas opłacona i nie mamy możliwości uzyskać pieniędzy za kampanieCo to jest błyskawiczna realizacja?


Błyskawiczna realizacja to pewność wykonania zlecenia przed zamówieniami standardowymi. W zależności od ilości zleceń zamówienia czekają w kolejce na wykonanie. Z błyskawiczną realizacją zamówienia wykonywane najszybciej jak to możliweJaka jest minimalna ilość zamówienia?


Przy każdej naszej usłudze na stronie produktowej możesz wybrać dokładną ilość jaka Ciebie interesuje, Każda usługa ma swoją specyfikacje. Oczywiście jak potrzebujesz spersonalizowanej usługi skontaktuj się z nami a my przygotujemy pakiet dla Ciebie.Czy jest możliwość otrzymania faktury za usługi


Tak oczywiście, prosimy o przesłanie danych do faktury oraz numeru zamówienie na nasz support